"Nový domov pre nechcených"

Kniha návštev

Dátum: 18.05.2012

Vložil: Monika

Titulok: Re:?

zdravim.
uvidim este, ako to bude pokracovat - pretoze hladam ludi, ktori by do toho isli spolu so mnou a kto ma vazny a seriozny zaujem sa do toho zapojit. nehladam ludi, ktori sa toho najprv chytia a potom to nechaju tak, resp. ma nechaju v tom samu...
bola som akurat dnes na stretnuti s p. nacelnikom MP v DK a sam povedal, ze sa treba spojit a vytvorit ten utulok - treba vyzvat vsetky oravske obce, aby sa dali dokopy a nieco konecne zrealizovali... ide tu totiz aj o prisne zakony platne od novembra min.roku tykajuce sa aj prisnych kontrol z veteriny. sam p.nacelnik povedal, ze by bola skoda to zabalit...
uz sme boli na ceste zakladat OZ a dohodnut si kriteria a plany - ale zvrtlo sa to tak nejak, ze sa behom skoro pol roka nenasiel ziaden vyhovujuci termin ohladne stretnutia sa a bola dlha pauza okolo toho. tak som nakoniec pristupila k zaveru, ze bude lepsie asi zrusit tuto stranku a nechat to tak...
... este vsak pouvazujem, zatial stranka je - prinajhorsom bude presmerovana na inu stranku, ktoru mozno neskor vytvorim. okrem toho som na materskej, takze si plnim aj ine povinnosti.

Vyhľadávanie

Kontakt

Nezisková organizácia - Oravský útulok Región Orava 0904 224 804